Cara (#213)
Artwork: Cara (#213)
Size: 70 x 49 cm
Medium: Vinyl tempera on kraft paper
Creation year: 1983
Marks: Assinado e datado 83
Category: Works On Paper

VERITAS Art Auctioneers

Date: 2020-07-08
Lot Number: 10
Low Estimate: $5642
High Estimate: $9027