The Art Of Fencing
Artist: JonOne
Artwork: The Art Of Fencing
Size: 84 x 73 cm
Edition Size: 60
Medium: Silkscreen in colors on paper
Creation year: 2013

Galartis Crissier

Date: 2017-06-22
Lot Number: 81
Notes: Signé et daté b. d., Numéroté 12/60 b. g.

Date: 2015-09-26
Lot Number: 80

Date: 2015-09-19
Lot Number: 113