Artist: JonOne
Size: 65.1 x 49.8 cm
Edition Size: 30
Medium: Lithograph in colors
Creation year: 2013

Galartis Crissier

Date: 2017-06-22
Lot Number: 45
Notes: Signé et daté b. d., numéroté 28/30 b. g

Galartis Crissier

Date: 2015-12-06
Lot Number: 1029

Date: 2015-06-13
Lot Number: 16

Date: 2014-02-05
Lot Number: 60