Bauhaus (Silver Edition)
Artwork: Bauhaus (Silver Edition)
Size: 61 x 45.4 cm
Edition Size: 150
Medium: Serigraph in colors
Creation year: 2008

Galartis Crissier

Date: 2017-06-22
Lot Number: 26
Low Estimate: $206
High Estimate: $310
Notes: Signé et daté b. d., Numéroté 128/150 b. g.

Date: 2013-01-22
Lot Number: 189
Low Estimate: $930
High Estimate: $1200