Fiend Rocker Gold
Artwork: Fiend Rocker Gold
Size: 61 x 46 cm
Edition Size: 300
Medium: Silkscreen in colors
Creation year: 2007

Galartis Crissier

Date: 2017-06-22
Lot Number: 29
Notes: Signé et daté b. d., Numéroté 65/300 b. g.

Date: 2015-06-13
Lot Number: 39