Haiti
Artwork: Haiti
Size: 61 x 45.4 cm
Edition Size: 450
Medium: Serigraph in colors
Creation year: 2010

Galartis Crissier

Date: 2017-06-22
Lot Number: 31
Notes: Numéroté 32/450 b. g., Signé par Shepard Fairey, Cleon Peterson et Casey Ryder b. d.

Date: 2013-01-22
Lot Number: 101